-28%

Лещата столярні,чавунні 6-дюймові(153мм).Відео огляд подивіться!!!
2 200 ₴
1 587 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: HWV011
+380 (96) 886-91-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модель: HWV011
Ширина щелепи: 6 дюймів (155 мм)
Отвір: 4,5 дюйма (120 мм)
Глубина рева: 50 мм
Однакова вага нетто: 2,85 кг
- Високоякісна конструкція: лещата для деревообробних верстатів HWV011 виробляються Hui Bang, авторитетним брендом, відомим виробництвом високоякісних верстатів і аксесуарів. Його міцна конструкція забезпечує довговічність
- Простота використання: Ці ручні настільні лещата мають простий режим приводу, що спрощує керування й настроювання відповідно до ваших потреб. Користувачі можуть швидко й ефективно закріпити дерев'яні деталі на місці для точних завдань деревооброблення.
- Універсальне застосування: лещата для деревооброблення HWV011 підходять для різних деревообробних проєктів, від точного настроювання дрібних деталей до роботи з великими виробами. Його універсальність робить його ідеальним доповненням до будь-якої деревообробної майстерні.
- Міцний матеріал: виготовлені з високоякісних матеріалів, ці настільні лещата стійкі до зношування, що гарантує, що вони можуть витримувати інтенсивне використання й зберігати свої характеристики з плином часу.
- Зручний дизайн: лещата для деревообробного верстата HWV011 має зручний інтерфейс, що дає змогу користувачам легко настроювати лещата відповідно до своїх конкретних потреб, включно з користувачами, які шукають надійні настільні лещата для своїх деревообробних проєктів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Irwin |
| Країна виробник | США |
| Висота губок | 95 мм |
| Максимальне розкриття лещат | 125 мм |
| Стан | Новий |
| Тип лещат | столярні |
| Ширина губок | 165 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 587 ₴


